26 Ürün Bulundu
KATEGORİLER
MARKALAR
MODELLER
FİYAT ARALIĞI
AKÜ ÜRÜNLERİ

AKÜ ÜRÜNLERİ

Marş motoruna elektrik akımı vererek motorun ilk aşamada çalışmasını sağlayan aküler, oto yedek parçada araçların olmazsa olmazları arasındadır. Kaliteli bir akü, araçların uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar. Elektrik enerjisinin kimyasal enerji olarak depolanmasını sağlayan aküler alıcıların zarar görmesini de engeller. Kullanılan metalin cinsine göre farklı olarak kategori oluşturulan aküler birçok farklı formda web sitemizde yer alır.

Mutlu Akü Fiyatları

Mutlu akünün farklı kategorilerde üretilen ürünlerinin satışını yapan markamız, ürünlerin korunaklı ambalajlarda kapınıza kadar kargo edilmesini sağlar. Nikel, kurşun, nikel demir gibi farklılaşan akülerden ihtiyacınız olan seçeneğe anında ulaşabilirsiniz. Şarj edilebilir özelliği de bulunan aküler, şarj ömrünü kısaltacak faaliyetlere maruz kalmadığı sürece uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Satın alacağınız akünün montajını kendiniz yapabileceğiniz gibi bir uzmana da danışabilirsiniz. Kapasite değerleri ve soğuk marş akımı gibi kriterlere göre tercih edeceğiniz aküler aylar boyunca şarj ihtiyacı olmadan çalışabilirler.

Mutlu 200 Amper Akü, Mutlu 180 Amper Akü, Mutlu 165 Amper Akü

Farklı voltajlarda çalışan Mutlu akülere ulaşabileceğiniz web sitemizde uygun koşullarda muhafaza edilen ürünlere ulaşabilirsiniz. 150, 135, 128 gibi farklı voltajlarda da sahip olabileceğiniz aküler şarj olmuş şekilde depolanır. Bu sayede akülerin uzun ömürlü kalması sağlanır. Serin ve kuru depolarımızda saklanan aküler emniyet tedbirlerine uyularak muhafaza edilir ve kargo edilir. Standartlara uygun testlerden başarı ile geçen aküler binek ve ticari araç aküleri olarak farklılaşabilir. Çatlak veya kırık kutu gibi problemlerle karşılaşmayacağınız, özenli paketleme ile kapınıza kadar ulaştırdığımız ürünlerin çevreye herhangi bir zararı yoktur.

Mutlu Akü Çeşitleri

Mutlu akünün en kaliteli akülerini sizler için seçiyor ve uygun koşullarda depoluyoruz. Ürünlerimizi görselleriyle birlikte web sitemizde bulabilirsiniz. Hızlı alışveriş seçeneği ile direkt olarak sepetinize ekleyebileceğiniz ürünleri dilerseniz ayrıntılarıyla da keşfetme şansınız vardır. Ürünleri kendiniz monte edebileceğiniz gibi işin uzmanına da danışabilirsiniz. Doğru şekilde monte edilen ve şarj edilen aküler uzun yıllar boyunca otomobilinizin en önemli aksamlarından biri olarak işlevini sürdürür. Ürünü kendiniz monte edecekseniz akünün pozitif ve negatif kutuplarının doğru şekilde takıldığından emin olmalısınız.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et