Bu Kategoride 17 Ürün Bulundu
MARKALAR
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI

MOTOR YAĞLARI

Motorlu taşıtlar için üretilen motor yağları motorun sorunsuz bir biçimde çalışmasına yardımcı olur. Yağın olmaması durumunda sürtünen ve bu nedenle bozulan yüzeylerin ilk günkü gibi kalmasını sağlayan motor yağları, sürtünen ürünler arasında bir yağ tabakası oluşturarak aşınmayı giderir. Motor içerisinde bulunan diğer parçaların temizlik işlevini de yerine getiren yağlar farklı boyut ve özellikleriyle web sitemizde bulunur.

Castrol Markası

Motor yağı denince akla ilk gelen marka olan Castrol’un motor yağı tedarikini yapan firmamız, istediğiniz boyutta ve sayıdaki ürünün kapınıza kadar kargo edilmesini sağlar. Magnatec, turbomax, dişli yağı, sentetik yağ gibi farklı seçenekleri bulunan yağlar dizel ve benzinli araçlar için özel olarak üretilir. Otomobilinizin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için tercih edebileceğiniz yağlar sayesinde kusursuz bir yolculuğa çıkabilirsiniz. İçiniz rahat bir şekilde hem kendinizi hem de sevdiklerinizi taşıdığınız araçlarda farklı kalite sınıfları arasında ön plana çıkan marka motor yağlarına sahip olabilirsiniz.

Castrol Motor Yağları

Castrol motor yağları sayesinde motor içerisindeki akşamların sürtünmesiz ve aşınmasız çalışmasını sağlayan markamız, motor yağı filtresi tedariki de yapar. Motor için gerekli olan yedek parça ve bakım ürünlerini sunan firmamızda uzun süreli kullanım ömrüne sahiptir. Motorların performansını artıran özellikleri ile araç ömrünü uzatan yağların belirli periyotlarda değişmesi gereklidir. Bu yağlar sadece otomobillerde değil, motosiklet ve kamyon gibi motorla çalışan diğer araçlar için de kullanılabilir. Motor ve motor parçalarının sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayan yağlar motor içerisinde devirdaim yapar. Krank ana yatağı, krank mili, piston kolu yatakları gibi motorun içinde bulunan parçaların yağlanmasını sağlayan ürünler bu sayede aşınmaları ve parça kopmalarının önüne geçer.

Motor Yağı Çeşitleri

Motor içerisinde bulunan ve motora zarar veren tortuların temizlenmesinde de görev alan motor yağları birçok farklı motor için özel olarak üretilir. Serin ve kuru depolarımızda muhafaza ettiğimiz yağlar, uygun koşullarda paketlenerek en kısa süre içerisinde tarafınıza teslim edilir. Ürünlere ücretsiz kargo fırsatıyla sahip olabilirsiniz. İster evinize isterseniz de iş yerinize kargolatabileceğiniz yağlar sayesinde düşük maliyetle yüksek verimlilik elde edersiniz.

KDV Dahil fiyatı

120,00 TL

KDV Dahil fiyatı

260,00 TL

KDV Dahil fiyatı

510,00 TL

KDV Dahil fiyatı

230,00 TL

KDV Dahil fiyatı

64,00 TL

KDV Dahil fiyatı

220,00 TL

KDV Dahil fiyatı

90,00 TL

KDV Dahil fiyatı

210,00 TL

KDV Dahil fiyatı

320,00 TL

KDV Dahil fiyatı

310,00 TL

KDV Dahil fiyatı

120,00 TL

KDV Dahil fiyatı

28,00 TL

KDV Dahil fiyatı

100,00 TL

KDV Dahil fiyatı

470,00 TL

KDV Dahil fiyatı

400,00 TL

KDV Dahil fiyatı

290,00 TL

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et