Garanti Şartları

1- Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar. 

2- Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) üretici firma sorumluğundadır.

3- Garanti uygulaması sırasında değiştirilen malın garanti süresi, satın alınan malın kalan garanti süresi ile sınırlıdır.

4- Malın kullanma kılavuzunda belirtilen yöntemlere veya koşullara aykırı bir şekilde kullanılmasından dolayı arızalanması durumunda sorumluluk tüketiciye ait olup bundan doğacak zarar POLATLAR OTOMOTİV SAN. TİC. LTD. ŞTİ. tarafından karşılanmaz. 

5- Satın aldığınız malın teslimi esnasında POLATLAR OTOMOTİV SAN. TİC. LTD. ŞTİ. elemanları tarafından daha önce kutusundan çıkarıldığını farketmeniz halinde ürün teslimini kabul etmeyiniz. Açık kutuda gelen ürünleri kabul etmeniz halinde POLATLAR OTOMOTİV SAN. TİC. LTD. ŞTİ. sorumluluk kabul etmeyecektir. 

6- Ürünlerin tüketiciye tesliminden sonraki yanlış taşıma (çarpma, düşürme, darbe), yanlış ve yetersiz bakım, yanlış ve kötü kullanım, ürünler için kullanım kılavuzunda belirtilen çevre özelliklerine aykırı kullanımlardan kayanaklanan arızalardan POLATLAR OTOMOTİV SAN. TİC. LTD. ŞTİ. sorumlu değildir.

7- POLATLAR OTOMOTİV SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ürün temin edici firma olup, bünyesinde bulundurduğu ürünlerin garanti kapsamından sorumlu değildir.

8- www.polatlarotomotiv.com.tr üzerinden alacağınız ürünlerin garanti sorumluluğu "üretici firmaya" aittir. Üretici firma onayından sonra gerekli işlemler yapılmaktadır.
 

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et